У Старому Самборі з нагоди 400-річчя мучеництва св. Йосафата представили академію «Апостол єдности»

5 липня 2023, 09:59 116

У неділю, 2 липня, у м. Старий Самбір, що на Львівщині, у храмі Святого Миколая представили духовно-мистецьку програму «Апостол єдности» з нагоди 400-річчя мучеництва святого священномученика Йосафата Кунцевича. Участь у події взяв єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій Комар. Організатором заходу виступив місцевий парох о. Михайло Николин.

Виконавці програми: солісти, хор та оркестр заслуженої академічної капели України «Трембіта», диригент — Володимир Вівчарик, ведуча — Марія Христинич, автор проєкту — Михайло Перун.

У вступному слові владика Григорій Комар зазначив: «Ми — діти святого Йосафата, а він — наш духовний батько. Молімося, щоб святий Йосафат випросив у Господа перемоги над ворогом».

Отець Михайло подякував владиці за повчальне та мудре слово, автору проєкту і виконавцям — за чудесний виступ.

за матеріалами парафії Святого Миколая у Старому Самборі,
фото: Микола Бухній