У Самбірсько-Дрогобицькій єпархії відбулася проща до Рудківської ікони Божої Матері

5 липня 2023, 12:12 83

У неділю 2 липня у храмі Пресвятої Євхаристії м. Рудки єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій Комар звершив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди традиційної щорічної прощі до Рудківської ікони Божої Матері.

Проща до Рудківської ікони Богоматері, однієї із шести чудотворних ікон на території Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відбулася вже в 13-й раз у першу неділю липня.

У своїй проповіді владика Григорій зазначив, що віра — це Божий дар. За словами проповідника, над цим даром треба працювати, і він принесе свої плоди.

«У сьогоднішнє свято ми маємо можливість придивитися до особи Божої Матері. Просімо у неї дару віри. Вона має бути чинна, діяльна, переповнена любов’ю. Віра — це спосіб життя. Нашу віру оживляємо молитвою, маємо її плекати. Господь є багатий і щедрий у своєму милосерді. Він нам себе дає. Стараймося, щоб свята віра була і завжди залишилася для нас найбільшим скарбом на землі», — зазначив архиєрей.

«Сьогодні, — продовжив думку владика Григорій, — ми вшановуємо дві ікони Богородиці, до яких із любов’ю та смиренням прибігають українці, — Матері Божої Неустанної Помочі і Рудківської, біля якої ми молимося. Благаємо, щоб наша Небесна Мати захищала наше воїнство, додавала сили у наших випробуваннях, просимо її прославленої у Рудківській іконі, щоб навчила нас молитви, твердої нашої віри».

Після завершення Богослужіння відбулася молитва перед іконою Рудківської Богоматері та водосвяття.

за матеріалами Самбірсько-Дрогобицької єпархії