У програмі «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» буде презентовано цикл сучасних колядок сестер Галини і Лесі Тельнюк

5 січня 2021, 18:00 11

5 січня о 18:00 дивіться у прямому ефірі «Живого телебачення» програму «Відкрита Церква». У програмі буде презентовано цикл сучасних колядок — «Різдвяні пісні». Учасниками ефіру будуть сестри Галина і Леся Тельнюк, які написали слова і музику «Різдвяних пісень», та Сергій Проскурня, режисер цього проєкту.

Під час ефіру відбудеться прем’єрний показ першої з дев’яти сучасних колядок сестер Тельнюк. Кожну наступну можна буде побачити щодня від 6 до 13 січня на «Живому ТБ».

Учасником програми «Відкрита Церква» може стати кожен наш глядач! Для цього потрібно приєднатися до студійного зуму, написати своє запитання в чаті і бути готовим озвучити його особисто в прямому ефірі. Ось відкрите посилання для під’єднання через зум: https://us02 web.zoom.us/j/88986892639.

Чекаємо всіх в нашому прямому ефірі о 18:00. Тривалість програми — одна година. Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook

Відеоанонс прем’єри «Різдвяних пісень» на «Живому ТБ»:

Довідка

Чудові співачки, мисткині сестри Галина та Леся Тельнюк створили цикл сучасних колядок — «Різдвяні пісні». Можна сміливо заявити, що на наших очах з’являється нове творче слово до Бога, а через Нього — до суспільства, до українців усього світу.

У проєкті задіяні Президентський симфонічний оркестр України, хор Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Фільмування та монтаж музичного фільму з дев’яти частин взяло на себе товариство «ПРО продакшн України». Головним продюсером проєкту виступив керівник Українсько-Британського спільного підприємства «Комора» Олег Репецький.