У Полтаві відбувся Зʼїзд молоді Харківського екзархату

17 червня 2024, 10:16 127

15 червня в Полтаві відбувся Зʼїзд молоді Харківського екзархату. Із благословення владики Василя Тучапця захід організувала екзархальна молодіжна комісія за підтримки Патріаршої молодіжної комісії УГКЦ.

У Полтаві відбувся Зʼїзд молоді Харківського екзархату

Про це повідомила пресслужба Харківського екзархату.

Розпочався захід зі Святої Літургії, яку очолив о. Роман Демуш, заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. Опісля всі учасники мали спільну трапезу, а продовжився зʼїзд круглим столом у межах Ековідповідального проєкту «СпоЖити» на тему «Їсти, щоб жити VS Жити, щоб їсти» та воркшопом із планування діяльності молодіжних спільнот УГКЦ, які промодерували о. Роман Демуш та п. Юлія Сиротюк.

Згодом відбулася молитовно-мистецька програма, яку провадила добродійка п. Надія Улішак, де кожна присутня спільнота мала можливість запрезентувати себе, а також спільно поспівати релігійних пісень під гітару.

На заході були присутні священники та молодь із м. Лубни, м. Полтава, смт Покотилівка, смт Білики, м. Лозова та м. Люботин. Усі учасники активно брали участь у його програмі: молилися, спілкувалися, навчалися, аналізували, планували, трапезували, співали. На завершення зʼїзду до молоді звернувся голова екзархальної молодіжної комісії о. Василь Улішак із закликом не лише мріяти, а й активно діяти при своїх парафіях.