У Польщі відбулася щорічна Всецерковна проща до Ченстохови

4 липня 2023, 12:27 180

1 липня єпарх Вроцлавсько-Кошалінський Володимир Ющак очолив щорічну Всецерковну прощу греко-католиків Польщі до Ікони Матері Божої Ченстоховської.

У Польщі відбулася щорічна Всецерковна проща до Ченстохови

У прощі взяло участь близько тисячі вірних та двадцяти священників УГКЦ.

Цьогорічна проща складалася з двох частин: Божественної Літургії в каплиці Чудотворної Ікони Матері Божої, яку очолив владика Володимир Ющак, та Хресної дороги на мурах Ясної гори.

Божественну Літургію співслужило з владикою шістнадцять священників Перемишльсько-Варшавської та Вроцлавсько-Кошалінської єпархій.

Після Божественної Літургії всі прочани вийшли на вали Ясної гори, щоб тут роздумувати над Христовими страстями. Моління завершилося благословенням, яке всім присутнім уділив владика Володимир, та спільною фотографією на сходах перед пам’ятником святого Івана Павла ІІ.

Увечері вірні, які ще залишились на Ясній горі, мали можливість взяти участь в Акафісті до Пресвятої Богородиці, який був відслужений в каплиці Чудотворної Ікони Пресвятої Богородиці.

за матеріалами Вроцлавсько-Кошалінської єпархії