У Пармській єпархії святого Йосафата відбулися осінні реколекції для молоді

17 жовтня 2024, 09:40 41

12–13 жовтня в таборі Всіх святих в Емлентоні, штат Пенсильванія (США), на щорічні Осінні молодіжні реколекції зібралася молодь, молодіжні провідники та духовенство Пармської єпархії святого Йосафата УГКЦ та Візантійської католицької єпархії Парми.

У Пармській єпархії святого Йосафата відбулися осінні реколекції для молоді

Про це повідомляє пресслужба Пармської єпархії святого Йосафата.

Темою цьогорічного заходу було «Пізнавати Господа через Його діла» на основі стиха, взятого з книги Псалмів: «Яка їх, твоїх діл, Господи, сила!» (Пс. 104, 24).

Осінні молодіжні реколекції організував Єпархіальний молодіжний комітет (ЄМК) під керівництвом о. Любомира Жибака, голови комітету та пароха церкви Пресвятої Тройці УГКЦ в м. Янгстауні, штат Огайо, та церкви Святої Анни УГКЦ в м. Остінтауні, штат Огайо, який також є головою єпархіального Відділу захисту дітей та молоді. Участь у заході також взяли численні представники Єпархіального молодіжного комітету та духовенство єпархії.

Провадив цьогорічні реколекції священник Візантійської католицької єпархії Парми о. Браян Ейман.

Осінні молодіжні реколекції були чудовим молитовним досвідом для молоді. Це дало можливість молодим людям разом помолитися, порозмірковувати та поспілкуватися з іншими в дусі східної католицької традиції.

Як зазначає пресслужба єпархії, наступні молодіжні реколекції заплановані на осінь 2025 року.