У Львові відбудеться благодійний ярмарок на підтримку постраждалих від ракетних обстрілів

16 серпня 2023, 14:22 59

19–20 серпня від 10:00 до 15:00 на території храму Воскресіння Господнього у Львові (вул. Городоцька, 319 А) з ініціативи парафіяльної молоді відбудеться благодійний ярмарок на підтримку постраждалих унаслідок масованого ракетного обстрілу росією Львова в ніч на 15 серпня.

Постраждалі сім’ї належать до парафії Воскресіння Господнього у Львові.

Нагадаємо, що російські окупанти завдали масованого ракетного удару по різних регіонах України вночі 15 серпня. Вибухи лунали у Дніпрі, Запоріжжі, Хмельницькому, Луцьку, та Львові. У Львові постраждали житлові будинки, а також ракета влучила в павільйон дитячого садочка. Ніхто не загинув.

за матеріалами пресслужби Львівської архиєпархії