У Львові у 500-й день великої війни за участю Президента і ВРЦіРО провели молитву за Україну

9 липня 2023, 00:10 219

8 липня 2023 року, у 500-й день повномасштабної війни росії проти України, біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові відбулася екуменічна молитва за Україну за участю перших осіб держави та представників Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.

Молитва за Україну у Львові у 500-й день повномасштабної війни, 8 липня 2023 року, фото: president.gov.ua

Про це повідомляє сайт Президента України.

У молитовному заході «Боже, Україну бережи! 500 днів опору й звитяги» узяв участь Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та інші представники державної і місцевої влади.

Представники ВРЦіРО виголосили молитви за Україну. Вони молилися за перемогу України та справедливий мир. Духовні лідери просили заступництва й сил для захисників нашої Батьківщини, благословення для представників української влади та порятунку для всіх постраждалих від війни. Також молилися за відновлення територіальної цілісності України.

Українську Греко-Католицьку Церкву на молитві за Україну представив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк.

Завершилася молитва виконанням «Боже, великий, єдиний».