У Києві презентували сучасний переклад Біблії українською мовою

28 вересня 2023, 18:06 2441

28 вересня у соборі Святої Софії в Києві відбулася презентація сучасного перекладу Біблії українською мовою, праця над яким тривала понад 25 років.

У Києві презентували сучасний переклад Біблії українською мовою

Праця Українського біблійного товариства на чолі з Григорієм Комендантом була звершена у співпраці з католицькими, православними і протестантськими Церквами України.

Українську Греко-Католицьку Церкву на урочистому заході представили: о. Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні, о. Микола Сулима, канцлер Патріаршої курії УГКЦ та член центрального управління Українського біблійного товариства, та о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин.

У слові на заході о. Олекса Петрів передав вітання від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який нещодавно мав нагоду молитися за Україну на о. Патмос (Греція) у печері Апокаліпсису, де апостол Іван отримав Одкровення — останню книгу Біблії.

«Велике спасибі всім, хто впродовж років трудився над цією величезною титанічною працею… Бо ціль і мета, якщо поглянути світськими очима на цю подію, є одна і та ж — становлення, зміцнення і розвиток нашої любої Батьківщини, — зазначив о. Олекса Петрів і додав: — Так у світі є, що кожні кілька десятків років народи, які живі, які ідуть уперед із піднятою головою до кращого майбутнього, видають новий переклад Біблії своєю мовою. Ми сьогодні долучилися до когорти тих живих народів».

Фото пресслужби Міністерства культури та інформаційної політики України

Трансляцію події дивіться за цим посиланням.