У криворізькій парафії УГКЦ започаткували благодійну акцію «Нагодуй ближнього»

24 червня 2022, 21:49 18

Акція «Нагодуй ближнього» у парафії Пресвятої Трійці в Кривому Розі розпочалася зі спільного приготування їжі для потребуючих жителів міста, а також ліплення вареників для захисників України.

У криворізькій парафії УГКЦ започаткували благодійну акцію «Нагодуй ближнього»

Парафіяни разом із настоятелем отцем Ігорем Дмитришиним зазначають, що це лише початок акції. Активісти вмотивовані служінням ближнім, які часто мають потребу в найпростіших базових речах, таких як їжа, вода та одяг.

Окрему увагу організатори приділяють захисникам і захисницям України, які ціною власного життя обороняють свободу нашої держави і наголошують, що готові в різний спосіб послужити та підтримати наших військових.

Парафія Пресвятої Трійці проводить захід спільно з Українською соціальною академією, завдяки якій було придбано необхідне обладнання для готування харчів та облаштування умов для кухні, яка в майбутньому зможе в більшій мірі послужити в потребах соціально незахищених верств населення.

До роздачі їжі долучився також отець Єжи Ліс, настоятелю криворізької парафії Успіння Пресвятої Діви Марії Римо-Католицької Церкви.

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ