У Крехові відбувся XV Єпархійний з’їзд спільнот «Матері в молитві»

21 жовтня 2024, 09:00 30

19 жовтня до Крехівського монастиря отців василіан з’їхалися спільноти «Матерів в молитві» з парафій Сокальсько-Жовківської єпархії.

У Крехові відбувся XV Єпархійний з’їзд спільнот «Матері в молитві»

За інформацією пресслужби Сокальсько-Жовківської єпархії, на початку з’їзду матері молилися вервицю та мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив преосвященний владика Петро Лоза у співслужінні з ігуменом Крехівського монастиря о. Володимиром Маланюком, ЧСВВ, і духівниками парафіяльних спільнот матерів.

Літургію супроводжував спів хору «Джерело» храму Пресвятого Серця Христового з Жовкви під керівництвом п. Надії.

Звертаючись до матерів під час проповіді, владика зазначив, що «мама ніколи не забуває про свою дитину. Вона старається передбачити всі моменти, щоб подбати, аби не було загрози, і хоче, щоб її дитина зростала в любові».

«Ми усвідомлюємо, що немає сьогодні чужих дітей, які боронять нашу державу. Зло, яке прийшло на нашу землю, можемо подолати лише через добро», — наголосив єпископ.

Він закликав дбати про чистоту наших сердець, зауваживши, що «Божа ласка і благословення, яким Господь ділиться з нами, є для наслідування в досконалості та святості».

Після Богослужіння владика Петро представив координатора спільнот о. Павла Іванця, подякувавши за опіку й організацію спільної молитви. Також висловив слова вдячності ігумену монастиря о. Володимирові Маланюку, ЧСВВ, за можливість молитися та сприяння у прощі.

Молитва матерів продовжилася в монастирському храмі, де о. Павло відслужив Молебень до Пресвятої Богородиці та Панахиду за спочилих воїнів, духівників і членкинь спільноти.

Відтак відбулася Хресна дорога на г. Побійній.

Цьогоріч матері роздумували над екологічною відповідальністю за Боже творіння. На завершення молитви о. Юрій Годісь, екореферент єпархії, виголосив повчальне слово про ставлення до довкілля, дарованого Богом.

Завершився з’їзд подячним словом усім, хто долучився до організації прощі.