У Ковелі розпочали Рік блаженного Миколая Чарнецького

4 березня 2024, 12:11 23

Протоігумен Львівської провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя о. Володимир Борейко проголосив відкриття Ювілейного року блаженного Миколая Чарнецького в однойменній парафії у Ковелі. Ця подія стала першою із програми відзначення цього ювілею у Львівській провінції редемптористів. Цього року відзначається 140 років від дня народження і 65 років від дня смерті блаженного.

У Ковелі розпочали Рік блаженного Миколая Чарнецького

Про це повідомляє пресслужба парафії Блаженного Миколая Чарнецького м. Ковель.

Відзначення Ювілейного року розпочалося в суботу, 2 березня, вечірнею та духовною програмою, яку провели сестри місіонерки Найсвятішого Ізбавителя та брати редемптористи.

На заході був присутній заступник голови Районної військової адміністрації Сергій Самойленко, який передав Подяку релігійній громаді блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ у м. Ковель за плідну волонтерську діяльність, вияв християнської любові до ближнього та непохитну віру в перемогу нашого українського народу над російським агресором.

3 березня Архиєрейську Божественну Літургію очолив екзарх Луцький владика Йосафат Говера. Уній взяли участь префект студентів-редемптористів о. Володимир Сабат, священники редемптористичних парафій Тернополя, Львова, Новояворівська і Кохавино разом із паломниками, священники Володимирського деканату та головна настоятелька Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя с. Альфонса Карапата разом із сестрами, парафіяни та жителі м. Ковеля.

У продовження святкування парафіяльний хор презентував присутнім тематичну духовну програму. Учасники свята мали можливість оглянути виставку вишиванок і натільних хрестиків у підвальному приміщенні храму, та речей блаженного Миколая Чарнецького у Ковельському історичному музеї. Також цього дня Українська Греко-Католицька Церква очолювала загальноміську молитву за Україну, в якій брали участь священники та пастори інших Церков громади.

Відкриття Ювілейного року блаженного Миколая Чарнецького започатковує низку заходів, які відбудуться як в Ковелі, так і в інших парафіях Львівської провінції редемптористів.