У конкурсі парафіяльних хорів з нагоди десятиріччя «Живого ТБ» взяли участь понад 70 колективів

24 липня 2023, 15:18 1289

Цього року медіаресурс УГКЦ «Живе телебачення» святкує своє десятиріччя. З цієї нагоди медіакомпанія оголосила конкурс парафіяльних хорів. Свої піснеспіви на конкурс надіслали понад сімдесят парафіяльних хорів не тільки з різних частин України, але й з Словенії, Німеччини, Італії, Польщі, Австралії, Канади, Ізраїлю.

Для участі в конкурсі потрібно було обрати пісню, яку люблять парафіяни храму, записати відео із виконанням пісні та до 20 липня надіслати матеріал. 21 липня усі отримані твори було опубліковано на каналі «Живого телебачення» у YouTube. Ознайомитися з конкурсними роботами можна в окремому плейлисті: https://bit.ly/zhyve.

Хор-переможець стане відомий вже 30 липня. Його обере професійне журі:

⁃ Галина Бабій, радіоведуча Українського радіо та «Воскресіння. Живе радіо»;
⁃ Роман Рудницький, регент хору Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ;
⁃ о. Андрій Бунь, диригент хору «Оранта» Дрогобицької духовної семінарії.

Саме цей колектив 13 серпня співатиме під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у Львові.

Колективи, які отримують призи глядацьких симпатій, оголосимо 6 серпня. Нагороду отримають хори, які наберуть найбільше переглядів їхніх відео. Також передбачена окрема номінація від команди «Живого телебачення».

Нагородження переможців відбудеться 13 серпня під час «Живої зустрічі» з нагоди 10-річчя «Живого телебачення» у Львові.