У Кельні молилися за мир в Україні

1 жовтня 2024, 10:47 16

Парафії Всіх святих українського народу м. Дюссельдорф, Зіслання Святого Духа м. Кельн і Матері Божої Неустанної Помочі м. Бонн разом зі своїми душпастирями о. Миколою Павликом та о. Геннадієм Ароновичем взяли участь у традиційній прощі до Трьох Царів, мощі яких зберігаються в Кельнському соборі.

У Кельні молилися за мир в Україні

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії.

Цього дня в соборі лунала молитва за мир в Україні та людей, які постраждали у війні з російським агресором.

Богослужіння очолював Кардинал Вьолькі, архиєпископ Кельну, та владика Домінік Швадерлап, відповідальний за іншомовні душпастирства в цій архиєпархії.

Про біль України свідчила парафіянка Марія Каутц, а співом супроводжував молитву парафіяльний квінтет під проводом Михайла Ясеницького.