У Харкові відбувся благодійний ярмарок на підтримку військових

1 жовтня 2024, 07:14 9

Напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці та Дня захисників України в катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця м. Харків відбувся благодійний ярмарок.

У Харкові відбувся благодійний ярмарок на підтримку військових

Про це повідомляє пресслужба Харківського екзархату.

Ініціаторами ярмарки виступили дівчата з парафіяльної молодіжної спільноти. Благодійний захід мав на меті зібрати кошти на пікап для військових, які служать на Донецькому напрямку.

Під час заходу всі охочі могли купити солодощі, патріотичну символіку, українську вишивку та вироби ручної роботи.

Розповідаючи про ініціативу, співорганізаторка акції Анастасія наголосила, що «взяла участь у благодійному ярмарку, оскільки військові на фронті дуже потребують нашої допомоги та підтримки».

«Волонтерство, яке в результаті стане великим внеском у нашу перемогу, дає надію на краще майбутнє. Важливо бути разом», — додала дівчина.

Її подруга Домініка майже всю ніч готувала десерти, щоб долучитися до спільної справи.

«Дуже важливо об’єднувати зусилля для допомоги. Це не лише є можливістю зробити свій внесок у добру справу, а й показати приклад соціальної відповідальності й активної громадянської позиції», — розповіла Домініка.

Юна харків’янка Вероніка, яка постійно бере участь у благодійних заходах, що проходять у парафії, займалася організаційними питаннями та продавала ручні вироби.

«Серед моїх знайомих багато військових. Я знаю, як їм там тяжко, тому вважаю за потрібне допомагати українським захисникам усіма можливими способами», — вважає дівчина.