У Харкові при катедральному соборі УГКЦ щотижня допомагають понад двом тисячам людей

29 червня 2023, 07:42 84

Щочетверга від ранку біля катедрального собору Святого Миколая УГКЦ у Харкові стоїть кількасотметрова черга людей. Тут раз у тиждень усім, хто потребує, не питаючи документів, видають гуманітарну допомогу.

О восьмій ранку починається видача талончиків із номером черги. А вже від 11:00 починають роздачу допомоги відповідно до виданих номерків. Відтак, якщо перші потребуючі приходять на 11-ту, то людина з тисячним номером — близько 13-ї.

Батьки з малими дітьми в колясках приходять одразу на видачу — їх пропускають окремо, поза чергою.

Владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, розпозповідає, що до храму приходить понад дві тисячі людей, дуже багато дітей, батьків із маленькими дітьми, людей похилого вік. Приходять ті, що переїхали до Харкова з Куп’янська, Вовчанська, з інших прикордонних міст і сіл, які постійно обстрілюють російські війська.

«Найперше люди потребують продуктів харчування для дорослих і дітей, а ще засобів гігієни. Переселенці потребують постелі й інших речей, одягу, бо буває, що в чому були, в тому і виїхали, житло їхнє зруйноване, тут винаймають квартири або живуть у знайомих. Важливо продовжувати надавати гуманітарну допомогу людям», — зазначає архиєрей.

Катедральний собор Української Греко-Католицької Церкви в Харкові, де надають допомогу, розташований за адресою: м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 6-А.

Детальніше, як добратися, дивіться за покликанням.

за матеріалами «Malta TV»