У Донецькому екзархаті офіційно відкрили ще одну катехитичну школу

5 грудня 2023, 13:57 83

3 грудня відбулося офіційне відкриття катехитичної школи при парафії Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжя, названої на честь кардинала Йосипа Сліпого.

У Донецькому екзархаті офіційно відкрили ще одну катехитичну школу

Про це повідомляють на сайті Донецького екзархату УГКЦ.

Після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, було зачитано офіціний Декрет про заснування Катехитичної школи імені кардинала Йосипа Сліпого при парафії Матері Божої Неустанної Помочі м. Запоріжжя.

«Катехитична школа — це простір, де через катехитів, наставників, духівників і мирян, можна ділитися добром та пізнанням Бога», — зауважив владика Максим.

Опісля було зачитано Декрет про призначення директором катехитичної школи п. Зіту Воробйову. Відтак п. Зіта подякувала за довіру та допомогу: «Дякую кожному, хто долучається до катехитичної школи: катехитам, викладачам і священникам, бо без вас не було б цієї катехитичної школи. Дякую, що приводите своїх дітей на заняття, щоби вчити їх любити Бога».