У Дарницькому районі Києва відзначили шестиріччя з дня заснування парафії УГКЦ

9 листопада 2022, 11:26 64

6 листопада у Дарницькому районі Києва відзначили шестиріччя з дня заснування парафії Святих мучеників Бориса та Гліба УГКЦ.

У Дарницькому районі Києва відзначили шестиріччя з дня заснування парафії УГКЦ

Звертаючись до присутніх о. Андрій Боднарук, адміністратор парафії, подякував усім за спільні молитви, які вже шість років лунають у приміщенні місцевої Дарницької бібліотеки № 160. Також отець подякував владиці-номінанту Максиму Рябусі, який завітав цього дня до парафії та очолив Божественну Літургію.

Після молитви відбувся духовний захід, під час якого парафіяни послухали патріотичні повстанські пісні у виконанні дітей та хористів парафії. «Звучить пісня — розкриває серця, а стрілецька пісня піднімає дух, дає сил боротися, любити і цінувати своє рідне, яке переходить з покоління в покоління», — звернулася до присутніх ведуча заходу Катерина Чаплик. Відтак звучали пісні «Ой у лузі червона калина», «Ах, Лента за Лентою» та інші.

На знак подяки Богові за шість років життя парафії соціальна команда Бориса та Гліба мала нагоду зробити ще одну добру справу для мешканців Дарницького району, які постраждали від війни. За підтримки Лицарів Колумба в Україні було роздано благодійні пакунки для понад 200 родин внутрішньо переміщених осіб і людей, постраждалих від війни.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії УГКЦ