У Чернівцях відбувся турнір з міні-футболу серед священників УГКЦ

4 жовтня 2024, 11:44 30

Місто Чернівці стало ареною для щорічного турніру з міні-футболу, організованого Відділом душпастирства спорту УГКЦ. У змаганнях, що пройшли на стадіоні «Буковина», взяли участь священники з 10 греко-католицьких єпархій України.

У Чернівцях відбувся турнір з міні-футболу серед священників УГКЦ

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Відділу душпастирства спорту УГКЦ.

Цей унікальний захід показав, що священство не обмежується лише духовними справами, але включає активний спосіб життя і здорову конкуренцію. Футбольне поле стало місцем єдності та підтримки серед учасників, адже основною метою змагань було зміцнення братських зв’язків.

Турнір розпочався з Божественної Літургії в Катедральному храмі Успення Пресвятої Богородиці, після чого відбувся подячний молебень, очолений владикою Йосафатом Мощичем, єпархом Чернівецьким. Урочисте відкриття змагань включало виступи владики Йосафата, заступника міського голови Чернівців Юрія Лесюка та пісенний номер Народної артистки України Оксани Савчук.

Після жеребкування команди були розділені на три групи. До півфіналу вийшли представники Львівської, Івано-Франківської та Мукачівської архиєпархій. У фіналі змагалися команди Закарпатської та Сокальсько-Жовківської єпархій, де остання стала чемпіоном турніру.

Бронзові медалі отримала команда Івано-Франківської архиєпархії, що в запеклій боротьбі здолала Львів. Окрім основного турніру, священники-ветерани з Тернопільської та Стрийської архиєпархій також провели матч, у якому перемогу здобули тернополяни.

На завершення турніру відбулося нагородження переможців.