У Будапешті відзначили Покров Пресвятої Богородиці

3 жовтня 2023, 22:24 45

1 жовтня українська громада в Угорщині взяла участь у парафіяльному празнику на парафії Покрову Богородиці УГКЦ у Будапешті.

У Будапешті відзначили Покров Пресвятої Богородиці

Божественну Літургію очолив о. Роман Птасюк із Відня у співслужінні з о. Дамʼяном Габорієм, о. Володимиром Мисівим, о. Мизайлом Станком. Молитва лунала під спів хору «Новус».

У Богослужінні взяли участь гості з Італії, Латвії та різних куточків Угорщини.

Після Літургії о. Дамʼян привітав присутніх зі святом і зазначив, «що цією молитвою відкриваємо 15-й рік від дня першої Літургії для українців греко-католиків в Угорщині, яку відслужив у Будапешті 3 жовтня 2008 року блаженної пам’яті кардинал Любомир Гузар, Глава УГКЦ, спільно із владикою Богданом Дзюрахом і владикою Филипом Кочішем, митрополитом Угорської Греко-Католицької Церкви».

Священник запросив присутніх із нагоди річниці взяти участь в Архиєрейській Літургії 5 листопада, за участю владики Степана Суса, голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, та владики Филипа Кочіша, митрополита Угорського.

Святковий день продовжився парафіяльним пікніком у гірській частині угорської столиці, під час якого відбулася презентація логотипу парафії. На завершення, після святкової трапези, кожен учасник свята отримав у подарунок футболку з логотипом парафії.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині