У Будапешті відзначили храмове свято

10 жовтня 2024, 12:11 47

6 жовтня на парафії Покрову Пресвятої Богородиці в Будапешті відбулося храмове свято.

У Будапешті відзначили храмове свято

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині, святкову Літургію очолив о. Іван Панків зі Самбірсько-Дрогобицької єпархії у співслужінні з місцевими душпастирями о. Дам’яном Габорієм та о. Володимиром Мисівим.

Вітаючи парафіян, настоятель парафії о. Дам’ян відзначив «великий ріст парафії та її активну діяльність у громаді через „Рідну школу“, католицьку скаутську організацію, організацію формаційних дитячих та молодіжних таборів, участь у національних і міжнародних прощах, наданні гуманітарної допомоги для України».

Також він подякував о. Іванові Панківу та меценату Михайлові Кравцю за «візит та постійну духовну і культурну підтримку від Дрогобицького деканату, яка здійснюється від початку заснування Будапештської церковної громади».

Крім цього, під час Літургії відбулося офіційне прийняття нових членів пасторальної ради парафії.

Церковне свято завершилося святковою програмою учнів церковної «Рідної школи» в Будапешті та молитвою за Україну.