У Будапешті відбулася молитва за єдність християн

24 січня 2024, 18:06 107

22 січня в Будапешті (Угорщина), у межах Екуменічного тижня, відбулася молитва за єдність християн. Участь у молитві взяли о. Панків Іван, декан Дрогобицький, та отці Дам’ян Габорій і Володимир Мисів, які душпастирюють в Угорщині.

У Будапешті відбулася молитва за єдність християн

Про це повідомляє пресслужба УГКЦ в Угорщині.

Подія пройшла в польському римо-католицькому храмі, який розташований у десятому районі угорської столиці.

За єдність християн молилися священники Угорської Римо-Католицької Церкви — Чех Золтан і Репчік Дюля, пастор Євангельської Церкви — Питер Бенкочи, пастор Шандор Андраш із Реформаторської Церкви.

На запрошення проборща польської парафії о. Кшиштова Гжеляка, участь у молитві взяли о. Панків Іван, декан Дрогобицький, та отці Дам’ян Габорій і Володимир Мисів, які душпастирюють в Угорщині.

Девізом Екуменічного тижня стали слова Ісуса, записані в Євангелії від св. Луки: «Люби Господа Бога свого… і ближнього свого, як самого себе» (Лк. 10, 27).