Священник УГКЦ зустрівся з новообраною єпископом Євангелічно-Лютеранської Церкви Ісландії

15 жовтня 2024, 09:00 248

14 жовтня з дружнім візитом о. Михайло Іваняк, душпастир для українців візантійського обряду в Ісландії, разом з п. Оксаною Шабатурою і п. Крістоферем Гаєвським відвідали Гвюдрун Карлс Хельгудоттір, новообрану єпископа Євангелічно—Лютеранської Церкви Ісландії.

Про це повідомила пресслужба УГКЦ в Ісландії.

Гості на чолі з о. Михайлом передали єпископу Гвюдрун вітання від Апостольського екзарха візантійського обряду для Німеччини і країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха. Окрім цього, делегація розповіла про виклики життя українських християн, дітей та тих, хто шукав захисту від війни в Ісландії, а також про народ України, який веде героїчну боротьбу за свободу і гідність людини проти ідеології «русского миру».

«Наша зустріч пройшла у добрій та духовній атмосфері», — зазначив о. Михайло Іваняк.