Сестри катехитки св. Анни відсвяткували 30-річчя свого служіння в Україні

8 серпня 2022, 13:42 117

7 серпня, у день Успіння св. Анни, матері Пресвятої Богородиці, владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, відвідав парафію Святої Анни у Львові з нагоди святкування 30-річчя перебування сестер катехиток св. Анни в Україні та 90-річчя від дня заснування згромадження.

Сестри катехитки св. Анни відсвяткували 30-річчя свого служіння в Україні

Владика Ігор звершив Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої с. Марія Іванюк склала довічні монаші обіти, а інші сестри згромадження відновили вічні. Обіт убогості, чистоти і послуху сестра-монахиня засвідчила у присутності митрополита Ігоря, с. Вероніки Янів, провінційної настоятельки Згромадження сестер катехиток св. Анни, і с. Еділми Визоловської, Генеральної настоятельки.

Варто зазначити, що харизмою згромадження є простота, погідність і взаємна любов, адже «Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому…» (1 Ів. 4, 16). Сестри прагнуть через молитву, жертву й апостолування осягнути християнську досконалість.

за матеріалами парафії Святої Анни у Львові,
фото: Володимир Іванів