Розпочалася VІ Провінційна капітула отців Згромадження Воплоченого Слова

20 лютого 2023, 17:37 232

У понеділок, 20 лютого, розпочалася VІ Провінційна капітула отців Згромадження Воплоченого Слова.

Розпочалася VІ Провінційна капітула отців Згромадження Воплоченого Слова

Капітула розпочалася урочистою Архиєрейською Божественною Літургією у монастирській парафії Святих Кирила і Мефодія в Івано-Франківську, яку очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Із ним співслужили о. Антоній Вацеба, ВС, протоігумен та інші 11 капітулярних отців Згромадження.

Владика побажав учасникам капітули дару Духа Святого, щоб у ці непрості часи війни вони змогли прийняти правильні рішення, щоби Згромадження змогло якомога ефективніше долучитися своїм служінням до зцілення ран війни.

Отець Антоній подякував митрополиту Володимирові за пастирське благословення на початок Капітули та подарував йому ікону лику Христа з Туринської плащаниці ручної роботи, виготовлену методикою випалення на дереві. «Нехай ця ікона страждаючого лику Христа буде для нас нагадуванням, що всі ми, які зараз переживаємо біль війни, покликані наслідувати Христа у Його страстях, а отже, і в Його воскресінні», — сказав отець, вручаючи владиці подарунок.

Капітула проходитиме в монастирі сестер-монахинь Згромадження Пресвятої родини в с. Гошеві, що на Івано-Франківщині.

Довідка:

Згідно із власним правом Згромадження Воплоченого Слова, Провінційна капітула скликається провінційним настоятелем раз у три роки. Вона належить до консультативного, інформативного і дорадчого органу управління Згромадження. Мета — надання протоігуменові загального бачення всієї провінції, всіх викликів, проєктів, пропозицій, а також перевірки виконання та дотримання всіх приписів, ухвалених на попередній Капітулі.

У Провінційних капітулах беруть участь: провінційний настоятель і його рада, місцеві настоятелі всіх спільнот та всі члени Згромадження з вічними обітами, які належать до провінції.

за матеріалами пресслужби Згромадження Воплоченого Слова