Про благодійну діяльність парафії Святого Миколая Чудотворця в Харкові зняли фільм

12 серпня 2024, 12:10 64

Про парафію Святого Миколая УГКЦ у Харкові зняли фільм під назвою «Чуття єдиної родини».

Владика Василь Тучапець із вірними парафії Святого Миколая в Харкові, фото: Департамент інформації УГКЦ

Про це повідомляє пресслужба Харківського екзархату.

Робота присвячена героїчній діяльності волонтерів парафії Святого Миколая УГКЦ у Харкові. Це — хвилююча розповідь про те, як у час тяжких воєнних випробувань віра та жертовність об’єднує людей для підтримки тих, хто потребує допомоги. Це — хроніка життя громади, яка опікується вихованням дітей, вшануванням пам’яті бійців-героїв, підтримкою воїнів на передовій і турботою про переселенців.

Крім цього, нещодавно за сприяння Харківського екзархату було передано гуманітарну допомогу Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області.

Ліки, медичні засоби та меблі передав владика Василь Тучапець, подякувавши медикам за їхню віддану працю в Харківському регіоні. Також він побажав, «щоб ця допомога стала ще одним кроком на шляху до перемоги України, добра та правди».