Представники Церкви, громади і політики обговорять проблему вживання алкоголю в Україні

31 березня 2023, 10:00 40

У п’ятницю, 31 березня, у Патріаршому домі у Львові відбудеться мультисекторальний форум на тему «Залежність: політика, громада, Церква. В напрямку об’єднання та досягнення результатів». Захід організовує Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я за підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА.

Початок о 10:00. Як зазначають організатори, вживання алкоголю залишається гострою соціальною проблемою України, яка негативно впливає на здоров’я та життя населення. Особливо це стосується підлітків і молоді. Усвідомлення шкоди власному здоров’ю внаслідок вживання алкоголю вкрай недостатнє. Тому така проблема потребує пошуку різних шляхів вирішення.

«Мультисекторальний форум „Залежність: політика, громада, церква. В напрямку об’єднання та досягнення результатів“ надасть можливість учасникам ознайомитися з поточною ситуацією і тенденціями, які склалися щодо вживання алкоголю. Допоможуть використовувати превентивні заходи (первинна/вторинна профілактика вживання алкоголю та психоактивних речовин), а також запропонують різноманітні алгоритми подолання проблеми», — повідомляють у Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

До участі у форумі запрошено фахівці різних спеціальностей, які є або можуть бути дотичними до цієї тематики. Зареєструватися можна за покликанням.