Пармська єпархія Святого Йосафата у США відзначила 40-річчя заснування

7 грудня 2023, 11:00 370

Нещодавно українська католицька єпархія Святого Йосафата з осідком у м. Парма (США) відсвяткувала 40-річчя від дня заснування. Її заснував святий папа Іван Павло ІІ 5 грудня 1983 року. З цієї нагоди владику Богдана Данила, отців, сестер та мирян привітав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Пармська єпархія Святого Йосафата у США відзначила 40-річчя заснування

Патріарх зауважив, що завдяки єпархії, яка впродовж майже пів століття збирала українців, наша Церква збереглася і розвивається на терені США. «Вона кріпила своїх вірних, підтримувала їх на дорозі до Бога, вчила любові до рідного народу і традицій», — зазначив Глава УГКЦ у вітальному листі.

«Разом із вами радіє вся наша Церква, згадуючи єпархіальних засновників, тих, хто вже стоїть перед Господнім престолом, особливо владику Роберта Москаля, який доклав чимало зусиль до її розвитку, і висловлюючи їм визнання та глибоку молитовну вдячність, — написав Предстоятель і додав: — Нехай Бог, повний милосердя, кріпить вас і посилає вам свої рясні благодаті за молитвами Пресвятої Богородиці та святого Йосафата, під особливу опіку яких поручаю кожного і кожну з вас. Будьте й надалі для нашого народу та для всіх людей, серед кого живете і служите, ясними світильниками Божої правди».