Парафія УГКЦ у Вишневому уклала угоду з Центром соціальних послуг

11 квітня 2023, 11:33 127

7 квітня, на свято Благовіщення, Центр надання соціальних послуг Вишневої міської ради та релігійна громада парафії Святої Анни УГКЦ м. Вишневе підписали угоду про співпрацю. Підписантами виступили о. Володимир Мальчин, керівник релігійної громади, й п. Оксана Мельниченко, директорка центру.

Парафія УГКЦ у Вишневому уклала угоду з Центром соціальних послуг

Угода передбачає співпрацю в наданні гуманітарної і благодійної допомоги для вразливих груп населення, осіб та сімей із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«В умовах війни Церкві та державі потрібно об’єднувати зусилля як на національному, так і на місцевому рівні задля допомоги великій кількості людей, які опинилися у важких життєвих обставинах. Ми, як Церква, маємо можливість залучати допомогу від наших закордонних донорів і партнерів, а Центр надання соціальних послуг забезпечує потрапляння цієї допомоги до справді потребуючих. Тому така співпраця справді дуже ефективна і корисна для громади м. Вишневе», — сказав о. Володимир Мальчин.

Пані Оксана Мельниченко зазначила: «З початку повномасштабного вторгнення ми отримували запити від внутрішньо переміщених громадян і місцевих жителів щодо гуманітарної допомоги. Завдяки взаємодії з релігійною громадою парафії Святої Анни УГКЦ м. Вишневе надано продуктові набори, газові плитки з додатковими балонами, гарячі обіди, проведено триденні табори для дітей… Тільки об’єднавши зусилля, ми допомагаємо сім’ям із дітьми й одиноким особам похилого віку. Підписання угоди врегульовує подальшу співпрацю для реалізації напрацьованих планів розширення взаємодії».

Серед найближчих планів спільна організація заходів психологічної підтримки та забезпечення гарячими обідами потребуючих.

за матеріалами парафії Святої Анни УГКЦ у м. Вишневе