Парафія УГКЦ у Броварах у молитві дякувала жертводавцям і партнерам Київської архиєпархії

31 травня 2023, 14:24 70

30 травня 2023 року парафія Трьох святителів УГКЦ у м. Бровари долучилася до молитовної солідарності з жертводавцями та партнерами Київської архиєпархії. Молитва за добродіїв із-за кордону відбулася в межах Декади місійності.

З цієї нагоди греко-католики м. Бровари молилися за Апостольський екзархат УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії.

Молитву провели в намірі духовної віднови, зростання у вірі, єдності та дусі служіння. Броварчани молилися за укріплення центральних структур екзархату, а також за його екзарха владику Богдана Дзюраха.

У відеопривітанні протоієрей Олег Панчиняк, парох парафії, висловив щиру вдячність усім жертводавцям. «Преосвященний владико Богдане, сьогодні наша парафія складає низький уклін і щирі слова вдячності за те, що робить Апостольський екзархат УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії, допомагаючи всім людям, які страждають в Україні», — зазначив о. Олег.

Він запевнив у молитовній єдності та попросив для усіх Божого благословення. «Сьогодні наша молитва присвячена саме вашому екзархату. Молимося за те, щоби ви зміцнювалися та зростала віра вашої пастви. Бережи і благослови вас, Боже. Вам і у вашій особі дякуємо всім вірним екзархату, які служать щоденно нашій рідній Україні», — наголосив душпастир, звертаючись до владики Богдана.

за матеріалами Пресслужби Київської архиєпархії