Парафія у Львові оголосила збір пожертв для постраждалих унаслідок підриву Каховської ГЕС

9 червня 2023, 11:59 85

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці у Львові на Сихові збирає допомогу для постраждалих унаслідок підриву Каховської ГЕС.

В одній із найбільших парафій Львова збирають, зокрема, продукти та засоби гігієни.

Продукти: крупи, макарони, консерви (рибні та м’ясні), але не у скляних банках, печиво, кава, чай.

Засоби гігієни: мило, шампуні, зубна паста та щітки.

Речі можна принести до храму Різдва Пресвятої Богородиці в неділю та понеділок від 6:30 до 20:00 в захристію.

Крім цього, в неділю, 11 червня, у парафії відбудеться фінансова збірка, за допомогою якої в понеділок закуплять необхідні речі.

за матеріалами пресслужби Львівської архиєпархії УГКЦ