На місці авіатрощі у Броварах помолилися за загиблих

18 січня 2024, 11:58 62

У Броварах на Київщині відбувся поминальний Молебень за загиблими внаслідок авіатрощі, що відбулася рік тому на території дитсадка «Джерельце».

На місці авіатрощі у Броварах помолилися за загиблих

На місці трагедії зібралися містяни, представники КОВА, міської влади та вихователі, щоб молитовно вшанувати пам’ять загиблих.

Серед священнослужителів, які провадили молитву, — священники парафії Трьох Святителів УГКЦ у Броварах Олег Панчиняк і Сергій Синовіцький.

Нагадаємо, 18 січня 2023 року на територію дитячого садка впав гвинтокрил ДСНС України, що летів в одну з гарячих точок. Унаслідок катастрофи загинуло 14 людей — екіпаж і всі пасажири гелікоптера, а також дитина й дорослі цивільні, що саме тоді прийшли в садок.

На борту гелікоптера перебувало 10 осіб: керівництво Міністерства внутрішніх справ України, зокрема очільник відомства Денис Монастирський та його перший заступник Євгеній Єнін.

Департамент інформації УГКЦ,
Фото: Катерина Галко / Еспресо