Митрополит Борис Ґудзяк відвідав Одесу

8 вересня 2024, 16:03 119

Митрополит Філадельфійський, президент УКУ владика Борис Ґудзяк здійснив візит в Одесу. Його супроводжували екзарх Одеський владика Михайло Бубній та військово-морський капелан о. Олександр Смеречинський.

Митрополит Борис Ґудзяк відвідав Одесу

За повідомленням пресслужби Одеського екзархату, єпископ зустрівся з вірними, постраждалими від війни, спільнотою людей із вадами слуху, представниками влади та бізнесу. Він відвідав парафії Святого архистратига Михаїла і Вознесіння Господнього УГКЦ в Одесі.

Під час візиту владика Борис очолив Божественну Літургію в катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного.

До того ж єпископ передав гуманітарну допомогу від Філадельфійської митрополії УГКЦ і відвідав БФ «Карітас-Одеса», де поспілкувався з його представниками щодо їх діяльності та допомоги громаді.

Також владика відвідав вірних Римо-Католицької Церкви, де відслужив Святу Літургію.

Слова вдячності за підтримку Одеського езархату митрополиту Борисові висловив екзарх Одеський владика Михайло, зазначивши, що «це унікальна нагода подякувати йому особисто за всебічну підтримку, зокрема й фінансову, а також почути слова підтримки і солідарності всієї католицької спільноти США в цій нелегкій боротьбі українського народу за свободу, незалежність та становлення державності».