«Карітас-Харків» провів заходи до Дня убогого

22 листопада 2023, 14:10 38

У «Карітас-Харків» із благословення Харківського екзарха Василя Тучапця відбулася низка заходів, присвячених Дню убогого.

«Карітас-Харків» провів заходи до Дня убогого

Про це йдеться на сайті Харківського екзархату.

«Саме вияв милосердя є видимим свідченням християнської віри і виразним знаком того, що Церква живе, розвивається та проголошує Євангеліє», — наголосив голова Відділу соціального служіння владика Василь. У Посланні папи Франциска з нагоди VII Всесвітнього дня бідних читаємо: «Не відвертай свого лиця від бідного» (Тов. 4, 7).

Блаженніший Святослав проголосив безперервну акцію «Нагодуй убогого». Глава УГКЦ заохочує кожну парафію до збору продуктів, речей першої необхідності, а також допомаги постраждалим від російської агресії, «зцілюючи рани війни».

Керуючись основними принципами діяльності Карітасу, зокрема піклування про тих, хто цього потребує, команда «Карітас-Харків» відвідала Богодухівський будинок-інтернат, де перебувають люди, які потребують щоденної підтримки та турботи. Разом із його вихованцями відбулася спільна просфора, що символізує єднання усіх людей.

Опісля усі насолоджувалися концертом за участю відомих українських артистів, зокрема народної артистки України — Ніни Шестакової, заслуженої артистки України Олени Старікової та лауреата міжнародних конкурсів — Вікторії Гіголаєвої.

При катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця в Харкові відбувся благодійний обід та спільна просфора, де зібралося близько 40 осіб. Розпочалася благодійна трапеза зі спільної молитви та благословення тих, хто опинився у важких життєвих обставинах.

Особлива подяка Благодійному фонду «Захист заради перемоги», який зробив справжнє свято української музики, та благодійникам, що нагодували смачним обідом!