«Господи, у Твоїй кріпості Україна є і буде непереможною Твоєю Державою», — Глава УГКЦ під час «Молитви за Україну» у День Незалежності

24 серпня 2022, 18:21 1777

На День Незалежності у соборі Святої Софії у Києві відбулася екуменічна молитва за Україну за участю Президента України з дружиною. У молитві разом із Предстоятелями Церков і керівниками релігійних організацій узяв участь Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Як повідомляють в Офісі Президента України, камерний хор виконав «Отче наш». Після цього Предстоятелі Церков і керівники релігійних організацій помолилися за Україну та виголосили молитви.

Молитва Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава:

«Боже, Ісусе Христе і Святий Духу, у цей день стоїмо соборно, разом перед Твоїм обличчям і дякуємо Тобі за дар свободи, за дар незалежності, за дар відновлення Української Держави. Просимо Тебе сьогодні: спаси, Боже, людей Твоїх і благослови спадкоємство Твоє, благослови наш народ, нашу владу, наше воїнство. Почуй плач, зойкіт Твого народу України. Дай перемогу українському війську над несправедливим російським окупантом і агресором. Благослови наших волонтерів, лікарів. Благослови всіх тих, що рятують Тобою дане людське життя. Сьогодні благаємо Тебе за наших братів і сестер на окупованих територіях, у зоні бойових дій. Благаємо Тебе за переселенців і біженців, за всіх тих, кому війна завдала глибоких ран.

Господи, Ти — наш Спаситель, єдиний лікар душ і тілес наших, порятуй нас сьогодні! У Твоїй кріпості Україна є і буде непереможною Твоєю Державою!

Сьогодні під Твій покров, Мати Божа, віддаємо нашу Батьківщину. Покрий її своїм чесним омофором. Мати Божа, Київська Оранто, молися за Твій люд! Амінь».

Президент України привітав духовенство з Днем Незалежності та подякував за духовну опіку для українського народу.

Завершився захід Молитвою за Україну — «Боже, великий, єдиний».