Глава УГКЦ затвердив зміни до Положення про Комісію кадрового забезпечення

15 лютого 2024, 10:11 387

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав затвердив зміни та доповнення до Положення про Комісію кадрового забезпечення УГКЦ.

Глава УГКЦ затвердив зміни до Положення про Комісію кадрового забезпечення

Про це йдеться у відповідному Декреті, виданому 13 лютого.

Блаженніший Святослав затвердив зміни та доповнення до Положення Комісії з огляду на важливість її діяльності, яка покликана допомагати Главі Церкви й Архиєрейському Синоду УГКЦ в Україні в координації та формуванні кадрової політики і структур УГКЦ в Україні.

«Завдання Комісії кадрового забезпечення Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ — допомогти випускникам семінарій, богословських закладів отримати додаткову освіту, вищий науковий ступінь, зокрема ліцензіат і докторат за різними напрямами, щоб уповні розкрити свій талант і якомога краще послужити для розвитку своєї Церкви», — йдеться в документі.

Положення про Комісію кадрового забезпечення УГКЦ складається з шести пунктів, у яких окреслено мету та завдання комісії, її структуру, керівництво, а також майновий стан. Це Положення опубліковане на офіційному сайті УГКЦ.