Глава УГКЦ висвятив священника і диякона для служіння в Одеському екзархаті

7 лютого 2024, 11:18 211

4 лютого під час Літургії з нагоди Всецерковної прощі монашества до Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав уділив ієрейські свячення диякону Тарасові Микитичу і дияконські свячення піддиякону Михайлові Москалюку, випускникам Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, які здійснюватимуть своє душпастирське служіння в Одеському екзархаті.

Глава УГКЦ висвятив священника і диякона для служіння в Одеському екзархаті

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Звертаючись із пастирським словом до нововисвячених отця Тараса і диякона Михайла, Предстоятель привітав священнослужителів і нагадав три щоденні секрети, які допоможуть священнику встояти у своїй духовній боротьбі: Євхаристія, молитва церковного правила, а також слухання та читання Святого Письма. «Якщо так щодня чинитимете, будьте певні, будете не просто успішним душпастирем, але непереможним борцем на цьому духовному фронті», — наголосив Глава УГКЦ.

На завершення Архиєрейської Божественної Літургії від імені монашества і духовенства голова Патріаршої комісії у справах монашества, екзарх Одеський владика Михайло Бубній висловив вдячність Блаженнішому Святославові: «Ваше Блаженство наш Патріарше, дозвольте подякувати Вам за Ваші святительські руки, які подарували Одеському екзархату священника і диякона. Дякуємо Вам за приклад Вашого служіння і відважного пастирського проводу. Від початку війни Слово Боже з ваших уст супроводжує нас у такій страшній боротьбі проти російської агресії. Дякуємо Вам за це слово, яке Ви доносите до свого страждаючого народу».

«Духовенство, богопосвячені особи та вірні Одеського екзархату щиро вітають нововисвячених пресвітера і диякона з рукоположенням та бажають в їхньому служінні рясних благодатей, заступництва Пресвятої Богородиці та всіх святих. Aксіос!» — зазначає пресслужба Одеського екзархату.