Глава УГКЦ у 140-й тиждень війни: Заявляю на весь світ із ватиканських пагорбів: Україна стоїть, Україна молиться, Україна бореться!

21 жовтня 2024, 11:00 164

Висловлюю подяку тим, хто у Швеції, Італії, Франції, Німеччині, Північній Америці й Австралії продовжує підтримувати Україну молитвою та пожертвами. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 140-й тяжкий тиждень великої святотатської війни, яку російський загарбник продовжує вести на нашій мирній землі.

Предстоятель зазначив, що цього тижня від ворожих дронів, бомб, ракет знову здригалися наші міста і села. Влада оголосила примусову евакуацію мешканців з прикордоння Сумщини та Куп’янського району на Харківщині.

«У зв’язку з цим, — сказав він, — сердечно дякую нашим працівникам Карітасу України та Карітасу Харківського екзархату нашої Церкви за те, що з відкритими руками і серцем приймають тих, кого війна позбавила домівки».