Глава УГКЦ привітав владику Венедикта Алексійчука з 55-річчям від дня народження

16 січня 2023, 10:51 1727

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав із 55-річчям від дня народження правлячого архиєрея Чиказької єпархії владику Венедикта Алексійчука.

«Цього дня варто молитовно згадати всіх, хто був на Вашому життєвому шляху і подав Вам добрий приклад віри, передусім батьків, які подарували життя і передали любов до Бога, відтак настоятелів, духівників монастиря отців студитів, до якого Ви, вже будучи священником, вступили в 1993 році», — мовиться у вітальному листі.

У привітанні Патріарх високо оцінює священниче життя владики Венедикта, яке той присвятив відновленню та розвитку студійського монашества.

«Ваш приклад людини молитви і глибокої віри надихав тисячі паломників, котрі відвідували нашу Свято-Успенську унівську лавру, де за час Вашого служіння ігуменом було проведено багато реставраційних робіт. Цінуємо Ваше служіння в парафіях у Полоцьку, Вітебську, Могильові, Гомелі, Бресті та духівником молодіжної християнської спільноти в м. Мінську», — зазначив Глава УГКЦ.

«Цей глибокий душпастирський досвід допоміг Вам, ставши єпископом нашої Церкви, краще послужити вірним. Спочатку це була Львівська архиєпархія, а тепер — єпархія Святого Миколая на розлогих просторах США, де Вашій духовній опіці та проводу віддано вірних нашої Церкви.

Високо цінуємо і Ваше багаторічне служіння для потреб Патріаршої курії, а особливо Вашу працю головою Літургійної комісії УГКЦ», — сказано у привітанні.