Глава УГКЦ іменував Христину Потерейко головою Об’єднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові»

16 серпня 2023, 20:39 5565

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав своїм Декретом від 16 серпня 2023 року іменував Христину Потерейко головою Об’єднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові».

Як відомо, 23 липня 2023 року Божого в місті Львові було проголошено декрет про затвердження Об’єднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові» та затверджено Статут цього Об’єднання.

Відтак, дбаючи про розвиток Об’єднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові», заслухавши думку координаційної ради цього Об’єднання, Блаженніший Святослав іменував головою Об’єднання терміном на три роки пані Христину Потерейко.

«Хай Ваше служіння буде постійним свідченням Божої присутності серед християнської молоді», — побажав Глава Церкви.