Єпископська хіротонія отця Михайла Смолінського відбудеться в січні у Саскатуні

20 січня 2024, 18:00 2992

Архиєрейська хіротонія о. Михайла Смолінського та його інтронізація на правлячого єпископа Саскатунської єпархії УГКЦ відбудуться 19–21 січня 2024 року в м. Саскатун, провінція Саскачеван (Канада). Богослужіння очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, головний святитель.

Єпископська хіротонія отця Михайла Смолінського відбудеться в січні у Саскатуні

Співсвятителями стануть митрополит Вінніпезький Лаврентій Гуцуляк, дотеперішній апостольський адміністратор вакантного осідку Саскатунської єпархії, і єпарх Торонтський Браян Байда, попередній правлячий єпископ цієї єпархії.

Чин архиєрейського найменування і Велика вечірня, яку очолить владика-номінант Михайло, розпочнуться в п’ятницю, 19 січня, о 18:30 (GMT-6) у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Саскатуні.

Архиєрейська Божественна Літургія з єпископською хіротонією о. Михайла відбудеться в суботу, 20 січня, о 10:00 у храмі Святих Петра і Павла, де майбутній єпископ 8 років служив парафіяльним священником.

Інтронізацію шостого єпископа Саскатунської єпархії Блаженніший Святослав здійснить під час Літургії в катедральному храмі Святого Юрія в неділю, 21 січня, о 10:00.

Просимо супроводити о. Михайла молитвою на шляху його підготування до прийняття архиєрейського рукопокладення та початку нового служіння в Церкві.