Екуменічне богослужіння відбулося для українців у Швейцарії

13 листопада 2023, 19:22 14

У неділю 12 листопада в місті Альшвіль (Швейцарія) відбулося екуменічне богослужіння.

Екуменічне богослужіння відбулося для українців у Швейцарії

Про це повідомляє служба медіа і комунікації єпархії святого Володимира Великого.

Отець Назар Заторський, єпископський делегат для українців у Швейцарії та голова Комісії з екуменічних і міжрелігійних зв’язків Єпархії Святого Володимира Великого, був запрошеним проповідником на цій події. Він наголосив на духовних аспектах ситуації в Україні, порівнявши її з втечею Святого сімейства до Єгипту.

Духовну атмосферу богослужіння доповнив музичний супровід. Віктор Соломін та Надія Браницька створили неповторну атмосферу, а хор «Пісноспіви», складений переважно з українських біженців, додав особливої шарму даному заходу.

У ході екуменічного богослужіння українці поділилися своїми історіями про війну. Організаторкою цього заходу, що відбувся на тлі Неділі місійності, була пасторка Реформаторської Церкви Ельке Гофгайнц. Ця її ініціатива підкреслила важливість міжрелігійної співпраці та підтримки в часи випробувань.

На завершення богослужіння усім присутнім було уділено благословення Аарона, символізуючи спільну молитву за мир та злагоду, а в парафіяльній залі відбувся почастунок, де були представлені проєкти, спрямовані на допомогу українцям в Україні та біженцям у Швейцарії.