Двісті людей з Оболоні отримали продуктові набори від «Мудрої справи»

22 лютого 2023, 18:34 110

18 лютого Патріарша фундація «Мудра справа» роздала продуктові набори для понад 200 потребуючих сімей в Оболонському районі м. Києва біля приміщення Оболонської районної державної адміністрації.

Двісті людей з Оболоні отримали продуктові набори від «Мудрої справи»

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб допомогу надали незахищеним категоріям населення, а також жителям Оболоні.

«Наша парафіяльна спільнота, крім богослужінь, є активною у побудові співпраці з волонтерськими організаціями, що служать для наших військових. Окрім допомоги нашому війську, спільнота займається різною харитативною діяльністю, відповідно до викликів, які приносить сьогодення», — розповідає о. Андрій Бонис, настоятель парафіяльної спільноти Пресвятої Тройці на Оболоні в м. Києві.

Більшість потребуючих, отримавши продуктові набори, не стримували емоцій і слів вдячності. Звідусюди лунали відгуки: «Я рада цій допомозі!», «Я не сподівалася на таку увагу!», «Я дуже задоволений!».

Окремо зі словами вдячності звернулася депутатка Київської міської ради від Оболоні Мирослава Смірнова: «Я хочу подякувати фундації „Мудра справа“ за те, що ви відгукнулися на наше звернення від оболонців. Люди справді зараз потребують підтримки та гуманітарної допомоги. Тому ми вдячні за те, що ви підтримуєте нас, що підтримуєте Україну й допомагаєте нам робити добрі справи. І я вірю, що з Божою допомогою ми переможемо».

«Спільнота Пресвятої Тройці УГКЦ на Оболоні в м. Києві за понад десятилітню діяльність може похвалитися своєю живою та діяльною вірою. На сьогодні не маємо ще збудованого храму, тому збираємося в орендованому приміщенні», — зазначає настоятель парафії о. Андрій Бонис.

Парафія була заснована у вересні 2005 року з благословення світлої пам̕’яті патріарха Любомира Гузара. «Вона є немов би Його і нашої Церкви першими кроками в новітній історії УГКЦ у нашій Батьківщині. Адже в серпні 2005 року був перенесений осідок Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви до Києва», — продовжує розповідь о. Андрій.

За словами священника, богослужіння у «тимчасовому» храмі відбуваються щонеділі й у свята о 8:30. На сьогодні, за свідченнями о. Андрія, парафіяльна спільнота має «передпроєктну пропозицію візуалізації» майбутнього храму Пресвятої Тройці на Оболоні, яка очікує реалізації. Цей проєкт охоплює не тільки побудову святині, а й відкритий для усіх мешканців простір, тобто через комплексний благоустрій: озеленення, відпочинкову зону з фонтанами та освітлення. «Хочемо, щоб наш храм, як сакральна споруда, був місцем розмови з Господом, а також, щоби спричинився до гуманізації нашого району для всіх без винятку», — мовив священник.