«Дорога до Емаусу — це тема нашого життя», — владика Богдан Данило у Великодньому привітанні

30 березня 2024, 09:00 70

Владика Богдан Данило, єпископ єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Парма (США), привітав усіх вірних із Великоднем за григоріанським календарем. Єпископ зауважив, що дорога до Емаусу була темою цьогорічного послання архиєреїв УГКЦ в Америці. Однак це також є темою нашого життя. Ми в Церкві постійно перебуваємо в дорозі до нашого Емаусу.

«У цей чудовий великодній час ми ще раз чуємо розповідь про двох учнів у дорозі до Емаусу, — розповів владика Богдан у привітальному зверненні. — Сумні, розчаровані діями Великої п’ятниці, учні повертаються додому. Але Христос зустрічає їх і проявляє себе як Спаситель. А вони звіщають цю вістку до своїх співбратів-апостолів».

«Сердечно вітаю вас усіх і заохочую брати участь у богослужіннях Великодня і церковного року. Відкривайте велич Божої любові у вашому житті! Хай Бог благословить ваше життя воскреслим Христом!» — побажав владика Богдан.