Для українських дітей в Ірландії провели літній християнський табір

5 серпня 2024, 14:37 107

У парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ у Дубліні (Ірландія) провели літній християнський табір для дітей «Веселі канікули з Богом».

Для українських дітей в Ірландії провели літній християнський табір

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці парафії.

Табір тривав від 29 липня до 4 серпня. Головна тема цьогорічного табору — «Я християнин». Під час уроків з катехизації діти ознайомилися з історією перших християн, їхньою вірою та внеском у розвиток християнства, що допомогло краще зрозуміти духовні корені українського народу. Окрім навчального процесу, програма табору включала в себе різноманітні банси, ігри, створення контенту для соцмереж, участь у майстер-класах, спів народних та церковних пісень, а також екскурсії.

Після Літургії, якою завершився табір, о. Василь Корніцький подякував за допомогу в його проведенні аніматорці Тетяні Хвастик, семінаристам Святославу Дідуху, Ярославу Фалюшу та секретарю парафії Олександру Соколову, а також дітям-учасникам табору.

«Дякуємо Богу за цей благословенний час, батькам за підтримку та аніматорам за їхню невтомну працю. Ці канікули стали справжнім джерелом натхнення та духовного збагачення для всіх нас», — зазначив священник.