Діти прокатедри Святої Софії взяли участь у Всесвітній молитві на вервиці

23 жовтня 2024, 12:59 10

20 жовтня діти собору Святої Софії в Римі й однойменної католицької школи взяли участь у всесвітній ініціативі «Мільйон дітей молиться на вервиці». Молитву провадили вихованці католицької школи разом із вчителями Лесею Романів і Василиною Ільків за участю душпастирів парафії о. Марка-Ярослава Семегена та о. Дмитра Кудіна.

Діти прокатедри Святої Софії взяли участь у Всесвітній молитві на вервиці

Про це повідомляє пресслужба Товариства «Свята Софія».

На подвір’ї храму вони роздумували над таїнствами життя Ісуса Христа та спільно промовляли молитву до Богородиці, ввіряючи під Її покров Україну та нашу націю.

Варто додати, ініціатива, яка закликає дітей по всьому світу об’єднатися у спільній молитві за мир і єдність, існує понад 19 років. Вона щороку проводиться у жовтні та спрямована на те, щоб заохотити дітей різних країн молитися вервицю разом. Ідея цієї акції виникла у 2005 році в Каракасі, Венесуела, коли група дітей молилася на вервиці і кілька присутніх дорослих відчули особливу духовну атмосферу.

За словами Папи Франциска, цьогоріч діти єднаються в молитві, ввіряючи також заступництву Богородиці «Україну, М’янму, Судан та інші народи, які страждають від війни та всіх форм насильства і страждань».