Діти Ольштинсько-Ґданської єпархії вшанували пам’ять святого Йосафата

19 листопада 2023, 19:45 8

На парафії Святого Йосафата у Круклянках (Польща) діти та молодь виступили з нагоди 400-річчя мученицької смерті священномученика Йосафата Кунцевича.

Діти Ольштинсько-Ґданської єпархії вшанували пам’ять святого Йосафата

Про це йдеться на сайті Ольштинсько-Ґданської єпархії УГКЦ.

У сценці, яку підготували діти, було коротко сказано про життя святого Йосафата та про те, яким добрим пастирем і взірцем у вірі для кожного християнина він є. Наприкінці подяку за виступ і вшанування священномученика склали п. Оля Юрах, Голова церковної ради, та о. Павло, парох парафії.

«Ми живемо у часі різних протиставлень і криз — церковних і політичних, громадських і сімейних. Навчімося від св. Йосафата терпеливості і доброти. Будьмо вірними нашому християнському покликанню, любові до самого кінця, навіть до мучеництва, як це нам посвідчили св. Йосафат і наші брати, які не побоялися піти на Сибірські концтабори заради Христа», — йдеться на сайті єпархії.