Буенос-Айреська єпархія Покрову Пресвятої Богородиці відсвяткувала храмове свято

8 жовтня 2024, 17:40 42

6 жовтня в катедральному соборі УГКЦ у м. Буенос-Айресі (Аргентина) відбулися урочистості з нагоди храмового свята.

Про це повідомляє пресслужба Буенос-Айреської єпархії Покрову Пресвятої Богородиці.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив преосвященний владика Данило Козлинський у співслужінні зі священниками та дияконами єпархії.

Звертаючись до вірних, єпископ закликав «роздумувати над подією в Кані Галілейській та Пресвятою Богородицею, яка була і є присутньою в історії людствалюдства в особливо критичних моментах».

Також владика під час Літургії рукоположив нового диякона Набіля Касіса. Вірним було уділено архиєрейське благословення.

Водночас парох катедрального собору Назарій Кащак подякував жертводавцям за «нові ікони архангелів, які доповнюватимуть іконостас».