Блаженніший Святослав привітав владику Гліба Лончину з нагоди 70-річчя від дня народження

23 лютого 2024, 09:00 1191

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав апостольського адміністратора єпархії Святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, апостольського делегата у Швейцарії та країнах Бенілюксу владику Гліба Лончину з нагоди 70-річчя від дня народження.

«Упродовж десятиліть Ви подаєте приклад доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10, 11). Для тисяч вірних нашої Церкви, які в пошуках кращої долі, а від початку війни із російським агресором — у пошуках безпеки, опинилися на терені Франції та країн Бенілюксу, Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод», — мовиться у привітанні.

Вітаючи владику Гліба з ювілеєм, Глава Церкви не оминули увагою і його активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ та служіння в Патріаршій літургійній комісії УГКЦ.

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за ці старання, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Зичимо Вам рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу — на многії і благії літа. Хай цей час, який ще призначить Вам Господь, буде мирним і благословенним», — побажав Блаженніший Святослав.