Блаженніший Святослав привітав отця Ігоря Яціва з 25-річчям священства і 20-річчям служіння у патріарших структурах

19 серпня 2022, 13:15 1365

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав керівника Департаменту інформації УГКЦ і директора «Живого телебачення» о. Ігоря Яціва з 25-річчям ієрейських свячень і 20-річчям служіння у структурах Патріаршої курії УГКЦ.

«Цього дня заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи за те, що покликав Вас на дорогу служіння Церкві й рідному народові, обдарувавши безцінним даром — участю у Христовому священстві. Ваше життя повне пастирської жертовності, посвяти та відданості справі проповідування Євангелія Господа нашого Ісуса Христа», — йдеться у вітальній грамоті Глави УГКЦ.

Також Блаженніший Святослав наголосив, що завдяки старанням о. Ігоря Яціва, його професійному хисту і відданості справі Українська Греко-Католицька Церква втішається сучасною системою медійних ресурсів, зокрема «Живим ТБ», офіційним сайтом УГКЦ, радіо «Воскресіння».

«Високо цінуємо Вашу жертовну працю в різних робочих групах, відділах, комісіях та інших важливих проєктах нашої Церкви. Своїми справами задля Божої слави і блага нашої Церкви Ви здобули собі добру славу та повагу серед тих, кому служите впродовж стількох років. За весь цей труд складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — зазначив Предстоятель і побажав керівникові Департаменту інформації УГКЦ рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та для добра нашого народу.

Патріаршу грамоту Блаженніший Святослав вручив о. Ігорю особисто у свято Преображення Господнього, 19 серпня, на завершення Архиєрейської Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

«Вчора [18 серпня 2022 року] ми святкували день освячення нашого Патріаршого собору. Також дев’ять років тому почало діяти наше „Живе телебачення“. А за „Живим телебаченням“ стоять живі люди, — сказав Глава УГКЦ і, звертаючись до о. Ігоря, додав: — Отче, серед тих первоплодів, які ми сьогодні освячуємо, Ви є унікальним первоплодом. Хочемо подякувати Вам за працю. Це — срібний ювілей священства, який Господь Бог Вам дарує. Дякуємо, що наша Церква сьогодні справді промовляє, промовляє до України і світу. Завдяки Вашій праці та праці цілої команди Департаменту інформації нашу Церкву сьогодні чують і друзі, і вороги, чують і в Україні, і далеко-далеко за кордоном».

«Сьогодні вітаємо Вас, зичимо Божого благословення, творчого натхнення, бо всі журналісти є творчими людьми, людьми творчого слова, щоб Ви завжди тримали руку на пульсі, відчували серцебиття нашої Церкви», — сказав Блаженніший Святослав, вручаючи керівникові Департаменту інформації УГКЦ і директорові «Живого тебачення» вітальну грамоту.

Варто зазначити, що о. Ігор Яців розпочав служіння у патріарших структурах за Блаженнішого Любомира Гузара. Перебуваючи у Львові, Блаженніший Любомир призначив о. Ігоря своїм прессекретарем 1 серпня 2002 року.